O blogu

INFORMACJE:


Gatunek: Romans / Melodramat 
Tytuł opowiadania: A long, lonely time...
Ilość postów: pozostanie wielką tajemnicą
Data założenia: kwiecień 2014
Autorka: Melodia


Akcja opowiadania rozgrywa się w Londynie, w latach 90 XX wieku. Leslie i Jace są udaną parą, planują wspólną przyszłość. Pewnego wieczoru, kiedy myślą, że już nic nie jest w stanie zburzyć ich szczęścia, zostają napadnięci przez tajemniczego mężczyzną. Chłopak ginie, bronią ukochanej. Dziewczyna załamuję się, nie wierząc, że jeszcze kiedykolwiek go zobaczy. Ale...Czy na pewno? 

2 komentarze:

 1. Witam,
  bardzo podoba mi się twój styl pisania i pomysły na wszystkie Twoje blogi. Jestem pełna podziwu, bo prowadząc bloga dobrze wiem jakie to trudne. Nie chciałabym wyjść na nie miłą, czepialską czy zwyczajnie upierdliwą, ale w opisie blogu znalazłam błędzik. Wydaje mi się, że chciałaś napisać: Chłopak ginie, broniąc ukochanej, ale zgubiłaś literkę "c" w wyrazie "broniąc". Uznałam, że pewnie zechcesz to poprawić.
  Pozdrawiam Zuzu
  PS. Ja też uwielbiam Lilly Collins (Kiedy w końcu będzie Love, Rosie online z podpisami?!) i Harrego Pottera i "Zmierzch" i "Titanic" (DiCaprio :*), "Dirty Dancing" to obowiązkowy film podczas każdych wakacji (zawsze chciałam tańczyć mambo). Z książek to też Rowling i Mayer, również "Jeżycjada" (uwielbiam Kreskę). A co do "Romeo i Julii" to chociaż jest to piękna książka to nie mogę się oprzeć wrażeniu jaka ta Julia była głupia.
  I żeby nie było to komentowałam "ulubione" z twojego profilu na blogerze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie za opinię. :) Poprawię, dziękuję za zwrócenie uwagi.
   Julia była głupia, ale cóż poradzić... xd
   Pozdrawiam! ^^

   Usuń